9 listopada odbędzie się uroczysta wystawa patriotyczna z okazji 100 lecia odzyskania przez Polskę niepodległości organizowana przez Zespół Medycznych Szkół Policealnych w Przasnyszu i Bibliotekę Pedagogiczną w Przasnyszu poprzedzona wykładem historycznym dyrektora Piotra Kołakowskiego.

Serdecznie zapraszamy.

 

 

 

 

DSC 0223

 

W dniu 03.09.2018r. w Zespole Medycznych Szkół Policealnych w Przasnyszu odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

 

 

 

 


DSC 0228

W dniu 22.06.2018r. w Zespole Medycznych Szkół Policealnych w Przasnyszu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Absolwenci z rąk wychowawców oraz  Kierownika Szkolenia Praktycznego pani Renaty Majdowskj odebrali świadectwa ukończenia szkoły oraz dyplomy za bardzo dobre wyniki w nauce. 

 

 

Inspektor Ochrony Danych Osobowych:  Aleksandra Węsek - Jankowska.

Kontakt pisemny, za pomocą poczty tradycyjnej na adres:  ul. Szpitalna 10, 06 – 300 Przasnysz lub drogą e-mailową pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Pragniemy poinformować, że Administratorem danych osobowych jest  Zespół Medycznych Szkół Policealnych w Przasnyszu. Z Administratorem można się kontaktować pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres ul. Szpitalna 10, 06 – 300 Przasnysz lub drogą e-mailową pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można się kontaktować pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres:  ul. Szpitalna 10, 06 – 300 Przasnysz lub drogą e-mailową pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dane osobowe przetwarzane będą zgodnie z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady EU z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w celu rekrutacyjnym.Podanie danych osobowych jest warunkiem przyjęcia i rozpoczęcia nauki w Zespole Medycznych Szkół Policealnych w Przasnyszu i wynika z realizacji zadań edukacyjnych przez placówkę. Brak podania wszystkich wymaganych danych osobowych będzie stanowić przeszkodę do realizacji zadania oraz świadczenia przez Zespół Medycznych Szkół Policealnych w Przasnyszu usług na Pani/Pana rzecz. W zakresie, w jakim dane osobowe są zbierane na podstawie zgody, podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji wskazanego wyżej zadania, a po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych po ustaniu zadania, do czasu wycofania tej zgody. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.